קווי זהב
arrowpink

"בתהליך בחירת מערכת ה - ERP התלבטנו בין מערכת גדולה לקטנה ונעזרנו בטוליפ כגורם מפתח בקבלת ההחלטה.
טוליפ שכנעו אותנו לבחור במערכת שתתאים באמת לצרכים שלנו ולא להטמיע מערכת כבדה אשר השקתה עלולה להיות ארוכה ומייגעת.
לאחר בחירת המערכת, בחרנו בטוליפ לצורך לווי ההטמעה ומיפוי תהליכים לוגיסטיים ופיננסיים. גילינו חברה שמכירה לעומק את מערכות ה- ERP ויודעת מה מכל מה שהספק מציע באמת צריך. טוליפ ייצגו אותנו מול הספק ובזכותם נמנעו ממצב שבו הספק הכתיב לנו את ההתנהלות.
לאחר ה"עלייה לאוויר", טוליפ סיפקו שירותי תמיכה למשתמשים בארגון בגובה העיניים: הם ישבו עם המשתמשים, ובסבלנות רבה בדקו מקרוב איך פועלת המערכת, האם היא עונה לצרכים, האם יש צרכים נוספים עליהם המערכת לא נותנת מענה ואילו שינויים והתאמות ניתן לעשות לטובת המשתמשים". לוח הזמנים שלנו היה קצר מאוד ולא הייתה לנו פריבילגיה לטעות.
טוליפ היו מאוד מכוונים לתהליכים הארגוניים, מאוד זמינים ומאוד נעימים לעבודה גם בהיבט האנושי. בזכותם חסכנו זמן, כסף ואת הצורך לתקן טעויות".
 
יוסי יניב, חשב, 012 קווי זהב
 
 
 
 

גלובקול
arrowpink

  
"ביום בו בחרנו את מערכת ה ERP ואת הספק שיטמיע ויישם אותה, הכל נראה מבטיח ומקצועי. לאחר מספר חודשים גילינו שאין לנו יכולת לפקח על הספק, ולוודא שהוא עומד בלוחות הזמנים שקבענו איתו. הכל נהיה שחור. לא היה לנו מושג מה השתבש בעבודת הספק, וגם לא עניין אותנו לשמוע, כי ממילא לא הייתה לנו יכולת להבין מה הוא אומר. דרשנו פתרונות מידיים שהוא לא יכול היה לספק, כי גם הוא לא הבין אותנו כמו שצריך.

ואז הגיעה טוליפ. בשקט, במקצועיות ובסבלנות, השתלבה במבנה הארגוני שלנו, למדה את הצרכים, חשפה את הכשלים, ייצגה אותנו מול הספק, הרגיעה את העובדים והפיחה אמונה שמדובר במערכת טובה שעוד תחזיר את ההשקעה שנעשתה בה. תודות לטוליפ "עלינו לאוויר" ללא ריג'קטים מהותיים, בזמן ולפי התכנית. טוליפ ליוותה אותנו במשך מספר חודשים לאחר גמר היישום כדי לספק תמיכה של מנת לוודא תקינות התהליכים, ואז נפרדנו כשבידינו מערכת מידע עובדת ופורייה.

כיום אני סבור שאין לשום חברה את המשאבים הנדרשים על מנת לקיים הליך הטמעה מסודר ומקצועי, ואם היא תתעקש להיכנס לתהליך הזה ללא ליווי מקצועי, היא תבזבז הרבה כסף, זמן ועצבים שיכולים להיחסך בקלות בזכות הליווי של טוליפ".

עמי סיני, סמנכ"ל כספים גלובקול
 
 
 
 
 

טלדאטה
arrowpink

 
"חברת טלדטה תקשורת בע"מ עוסקת בפיתוח, יצור שיווק ומכירה של פתרונות בתחום התקשורת.

יישמנו מערכת ERP של חברת Baan. בחרנו את טוליפ לפרויקט המשך, ליישום המודול הפיננסי ולשיפור היישום של המודולים הלוגיסטים והמכירות.

העבודה שבוצעה ע"י טוליפ כללה סקר מצב קיים, בניית ושיפור תהליכי עבודה ממוכנים יחד עם צוות הכספים, אפיון ממשקים למערכות חיצוניות ויישום מודולים ספקים , לקוחות וגביה.

בזכות העבודה היסודית, מקצועית ומהירה, שיפרנו את תהליכי הגביה מלקוחות. כמו כן, הראיה המערכתית והכוללת של של אנשי טוליפ אפשרה לנו לממש פתרונות יצירתיים שהקטינו את העומס על מחלקת הנהלת חשבונות על ידי איחוד דיווחים והעברת אחריויות לגורמים נוספים בארגון.

נשמח להמליץ על טוליפ כחברה, שיתרונה הוא בכך שהיא חברה מקצועית וגמישה היכולה להתאים את עצמה לדרישות הלקוח מחד, ומשקיעה בעובדיה ובפיתוח מתודולוגיות מאידך."

נעמה הלפרין, מנהלת ארגון ושיטות -תהליכים עסקיים ומערכות מידע, טלדאטה