Yael Group


פתרונות ויישום מערכות ERP

מערכת Enterprise Resource Planning - ERP מסייעת במתן מגוון פתרונות ERP ובניהול מערך משאבי הארגון השונים, תוך שהיא משמשת כמארז אחיד, המרכז תחתיו את כל התהליכים העסקיים המתרחשים בו. המערכת מאפשרת מעקב אחר פעילות בין חברתית גלובלית ומותאמת לעבודה במדינות שונות תוך התאמה למערכת החוקים והמיסים של אותן המדינות ומדיניות הקונצרן עצמו. בנוסף, משתלבת המערכת בנקודות האסטרטגיות המרכזיות ונקודות ההחלטה השונות ובכך משמשת ככלי יעיל ונוח לניהול הפעילות הארגונית השוטפת ולהטמעת המדיניות הארגונית. לחטיבת ה- ERP בקבוצת יעל ניסיון רב ביישום, הטמעה ותמיכה של מערכות ERP במגוון מודולים רחב ביותר.
 
יישום מערכת Priority ERP
Priority הינה מערכת ה- ERP המובילה בישראל. לקבוצת יעל מאות פרויקטים מוצלחים בהטמעת פריוריטי על מגוון גרסותיה. החברה מבצעת יישומים במגוון מגזרים במתודולוגיה מובנית עם תכנית עבודה, אבני דרך והגדרת מדדי הצלחה ברורים. לקבוצת יעל מומחיות ובידול בפרויקטים גלובליים, רב-חברתיים הכוללים Roll out מחברת האם לחברות הבנות והיבטי לוקליזציה, כולל התייחסות לבקרות ומדדי התייעלות.

אנו מיישמיםPriority  החל משנת 2000, במגוון מגזרים, כגון: פיננסי, תעשייה, תחבורה, אנרגיה מתחדשת, פרמצבטיקה, קופות חולים, מכונים טיפוליים ורבים נוספים.

אופן העבודה הייחודי שסיגלנו לעצמנו במהלך השנים נשען על:
 • מתודולוגיה מובנית ומוקפדת המלווה בתכנית עבודה פרטנית לכל פרויקט
 • אבני דרך והגדרת מדדי הצלחה ברורים
 • מומחים מנוסים בעלי שנות ניסיון רבות

מודולים ייחודיים ל-Priority  אשר פיתחנו:
 • מודול סריקות- לסריקת מסמכים מתוך הפריוריטי ושמירת ותיעודם במערכת
 • מודול ארכיון דיגיטלי- לשמירת המסמכים בארכיון דיגיטלי
 • מודול לוג שינויים- למעקב אחר לוג שינויים במגוון טבלאות ומסכי המערכת

נושאים נוספים המייחדים אותנו:
 • שירות ענן ייחודי לפריוריטי, המקנה גם גישה לשרת וחיבור לאפליקציות אחרות
 • תוסף ייחודי לפריוריטי מבוסס אקסל, המאפשר ניתוח בזמן אמת של הנתונים הכספיים בפריוריטי
 • שילוב כח אדם מקצועי בפריוריטי (לאחר הפרויקט) באתר הלקוח ובניהולו

לקבוצת יעל ניסיון בהטמעת פריוריטי במגוון מדינות בעולם: ארה"ב, דרום אמריקה, אירופה, אוסטרליה ואף יפן. אנו בקיאים בהיבטי הטמעות רב-חברתיים, בחשיבה על מבנה תשתיות אחיד והתמודדות עם היבטי לוקליזציה.
 
 
יישום מערכות Oracle ERP & HR
Oracle E-Business Suite הינה חבילת התוכנה המקיפה ביותר מבין יישומי ה-ERP העסקיים המשולבים גלובלית, החבילה כוללת:
 • חבילת BI אינטגרטיבית
 • פלטפורמה עסקית גלובלית
 • יישום ממוקד לקוח בעל אסטרטגיה ממוקדת
 
Oracle E-Business Suite כולל את תכנון המשאבים הארגוניים של החברה (ERP), כמו גם את ניהול שרשרת האספקה (SCM), ניהול קשרי הלקוחות (CRM) ויישומים נוספים.
 
Oracle E-Business Suite מבוסס על Oracle apps ומעניק את אותו look & feel למשתמש, בכל רכיביו.
היישומים הכלולים ב- E-Business Suite מכסים מגוון רחב של תהליכים עסקיים המצויים בכל ארגון. הפתרונות הוורטיקליים המסופקים על ידי Oracle יכולים בקלות להפחית את הזמן ואת המשאבים הדרושים כדי ליישם את הפתרון ולספק לעסקים תהליכים עסקיים מוגדרים מראש אשר ישפרו את היעילות הכוללת.
 
Oracle E-Business Suite זמינה גם בגרסת 12.1 העדכנית אשר כוללת את קו מוצרים הבא:
 • ניהול קשרי לקוחות- CRM
 • ניהול פיננסי
 • ניהול ההון האנושי- HCR 
 • ניהול לוגיסטיקה
 • ניהול שרשרת האספקה
 • ניהול הזמנות
 • ניהול שינוע
 • ניהול מחסן
 
כל אחד ממוצרים אלו כולל מספר רישיונות נפרדים למודולים.
 
ניהול קשרי לקוחות (CRM) של של Oracle
יישום ה-CRM של אורקל מספק את "חזית המשרד" אשר מסייעת לעסקים להגדיל את כמות הלקוחות, את שביעות רצון הלקוחות ואת נאמנותם. הפונקציונליות כוללת תהליכי שיווק, מכירות, ניהול הזמנות וחוזים, מתן שירות וניהול מוקדים הטלפוניים, ניהול קטלוג מוצרים וחלקי חילוף וכו'.
 
ניהול פיננסי של Oracle
המערכת לניהול פיננסי של Oracle מאפשרת ניהול ספרים, תזרים מזומנים, תקציבים, הכנסות והוצאות, חיובים, נכסים ורכוש קבוע, ניתוח פיננסי ופונקציית מתקדמים.
 
ניהול ההון האנוש (HCM) של Oracle
היישום מאפשר לארגון לנהל את המשאב האנושי ואת התהליכים הכרוכים בו, כולל: גיוס, ניהול זמן, הדרכה, פיצויים, הטבות ושכר. חבילת HCM משתלבת באופן מלא עם שאר יישומי Oracle E-Business suit.
 
ניהול הלוגיסטיקה של Oracle
מודול הלוגיסטיקה מאפשר למשתמשים לתכנן, לנהל ולשלוט במידע על זמינות ואחסון של מוצרים ושירותים בארגון. מודול זה מספק מידע על מנת לתכנן את הביקוש העתידי ולנהל את המלאי.
 
ניהול שרשרת האספקה של Oracle
יישום זה מעניק לארגון יכולת לחזות את דרישות השוק, לחדש בהתאם לתנאי השוק התנודתיים וליישר קו עם הפעילות הגלובלית. Oracle מציעה פתרונות ספציפיים לתעשייה הכוללים פיתוח מוצר, ניהול הביקוש, תכנון הפעילויות והמכירות וניהול שינוע והפצה.
 
ניהול ההזמנות של Oracle
מערכת ניהול ההזמנות של Oracle נועדה לייעל ולמכן את תהליך הטיפול בהזמנה, משלב קבלת ההזמנה, דרך שלבי הביצוע עד לאספקה ללקוח. המערכת תומכת בפרוטוקולים בין ארגוניים כגון: XML ,EDI ומספקת פתרונות ל-Telesales וחנויות אינטרנט. היתרונות העסקיים הבולטים של המערכת: עלויות מימוש מופחתות, קיצור זמן תהליכי ההזמנה, רמת דיוק גבוהה בהזמנות ועמידה בזמני האספקה.
 
ניהול השינוע של Oracle
ניהול השינוע של Oracle מספק יכולות לתכנון וביצוע שילוח, הפצות והובלות. המערכת מייעלת ומשלבת בין תכנון השינוע, ביצוע ההובלה/ההפצה והתשלום. הפתרון מספק מענה עבור כל ערוצי ההפצה. יתרונות המערכת כוללים עלויות הובלה מופחתות ושירות לקוחות משופר.
 
מערכת ניהול המחסן של Oracle
מערכת ניהול המחסן של Oracle מאפשרת תנועה מתואמת של סחורות ומידע לאורך כל תהליך ההפצה הנרחב. המודול מספק תהליכים עסקיים המאפשרים ניצול יעיל של המשאבים והמרחבים בתהליך ההפצה. יתרונות עסקיים בולטים של המערכת: האצת זרימת המוצרים דרך שרשרת האספקה, קיצור זמני ביצוע, שחרור הון חוזר, ניהול מלאי בזמן אמת, Cross-Docking, איסוף והכנת משלוחים לפי קווי הפצה(pick-by-line) , התראה על הגעת סחורה (ASN), תכנון וניהול שטחי אחסון.
 

פתרונות Oracle בתחום ה-HR

Fusion HCM - פתרון לניהול המשאב האנושי, המאפשר לנהל ולשמר את כח האדם כנכס המרכזי בארגון.
Taleo - מערכת לגיוס כח אדם, המאפשרת זיהוי ואיתור מועמדים על פי הצורך.
הפתרונות מסופקים כשירות ענן והינם מהדור החדש של יישומי אורקל.